Neohodnotené

Z-Konzept Crea Fast, 120 kaps

Kreatín v tabletovej forme s pozvoľným uvoľňovaním.

Kreatín ako zdroj ATP (adenozíntrifosfát – okamžite použiteľná energia pre svalovú činnosť) bol skúmaný mnohými štúdiami, ktoré preukázali merateľný nárast sily. Je vhodný pre zvýšenie silového výkonu, tvrdší tréning a podporu svalového rastu.

V bežných kreatínových tabletách je časť kreatínu rozložená žalúdočnou kyselinou, čím sa znižuje množstvo vstrebaného kreatínu. Tablety Crea Fast sú pokryté špeciálnym povlakom, ktorý chráni kreatín pred žalúdočnou kyselinou.

Kreatín je rýchlo dostupný a následne je uložený v horčíkovej matrici, odkiaľ sa postupne uvoľňuje. To umožňuje dlhodobo udržiavať vysoký obsah kreatínu v krvi.

•  kreatín s postupným uvoľňovaním
•  ľahko prehltnuteľné tablety
•  špeciálny povlak, vďaka ktorému je kreatín chránený pred žalúdočnou kyselinou

Skladom
€19,90
Kategória: Doplnky výživy

Nutričné hodnoty na 3 kapsule (3000 mg):

Energia 0 kJ / kCal
Bielkoviny 0 g
Sacharidy 0 g
z toho cukry 0 g
Tuky 0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g
Soľ 0 g
Kreatín 3000 mg

Zloženie:
Monohydrát kreatínu, hydroxid horečnatý, plnivo (celulóza, hydroxypropylcelulóza), protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý), poťahová látka (hydroxypropylmetylcelulóza, mastenec, triglyceridy s rozvetveným reťazcom), farbivá (oxid titaničitý, žltá sunset yellow*, žltá quinoline yellow*, ponceau 4R*). *Môže mať negatívny vplyv na koncentráciu a aktivitu u detí. Informácie pre alergikov : Môže obsahovať stopy lepku, sóje, laktózy a vaječného bielka. Upozornenie : Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neužívajte ako náhradu za vyváženú a pestrú stravu. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Dávkovanie : Užívajte 3x denne 1 tabletu a zapite dostatočným množstvom vody.