Neohodnotené

Z-Konzept L-Arginine 5000, 100 kaps

Arginín vytvára oxid dusnatý, ktorý podporuje prekrvenie a pomáha zvyšovať hladinu rastového hormónu pre podporu nárastu svalovej hmoty. Aminokyselina L-arginín spúšťa produkciu oxidu dusnatého, ktorý spôsobuje rozšírenie ciev, čím znásobuje rýchlejšiu dodávku živín a minerálov na rast svalových buniek.

Pre športovcov je aminokyselina l-Arginín veľmi užitočná, pretože kladie dôraz na: Po prvé, l-arginín je aminokyselina, ktorú produkuje vaše telo samo z l-glycínu a l-metionínu. No v čase intenzívnej fyzickej aktivity, počas diéty alebo v strese ho telo dostatočne neprodukuje. A preto, aby ste podporili bielkoviny v metabolizme,  je potrebné zásobovať vaše telo touto základnou aminokyselinou. Po druhé, ide o predchodcu tzv. oxidu dusnatého (NO), čo je bioaktívna molekula, ktorá má za následok tzv. vazodilatáciu(rozšírenie ciev).Tento jav vedie k väčšiemu a rýchlejšiemu prietoku krvi, čo vám zabezpečí viac živín a kyslíku na miestach, kde sú práve potrebné. A to je dôležité práve počas cvičenia.

Skladom
€23,90
Kategória: Doplnky výživy

Dávkovanie:
Užívajte 5 kapsúl bezprostredne pred tréningom s pohárom vody

Zloženie:
L-arginín-hydrochlorid (86,4%), želatína (kapsule), oddeľovací prostriedok (horečnaté soli mastných kyselín), rastlinné oleje (palmový olej), farbivo (oxid titaničitý, tartrazín *). Informácie pre Alergikov: Môže obsahovať stopy lepku, laktózy, sóje a vaječnú bielkovinu. Návod na použitie: 5 kapsúl bezprostredne pred tréningom s pohárom vody. Neneprekračujte odporúčanú dennú spotrebu. Udržujte mimo dosahu detí. Potravinové doplnky by nemali byť brané ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. * Môže mať vplyv na detskú úroveň aktivity a sústredenie.

Nutričné hodnoty na 3 kapsule:

Hodnota 100g 5 kapsúl
energia 1458 kJ
343 kcal
102 kJ
24 kcal
tuk
z toho nasýtené mastné kyseliny
1,8 g
1,5 g
<0,1 g
<0,1 g
sacharidy
z toho cukry
<0,1 g
<0,1 g
<0,1 g
<0,1 g
bielkoviny 81,7 g 5,6 g
soľ <0,1 g <0,1 g
L-Arginín HCI
L-Arginín
86429 mg
71714 mg
6050 mg
5020 mg