Neohodnotené

Z-Konzept Superior Gainer, 1000g

Superior Gainer nie je len tak obyčajným produktom, ale je i najnovším a najlepším produktom na trhu , ktorý slúži na zväčšenie objemu svalovej hmoty,. Tento štvorzložkový proteínový matrix obsahuje srvátkový proteínový izolát a koncentrát, mliečny a vajíčkový proteín, ktorý poskytuje nie len vysokú biologickú hodnotu, ale aj dlhodobý prísun aminokyselín pre rast svalovej hmoty po náročnom cvičení. Je dôležitý tak pre bodybuilding, ako aj pre športy, pri ktorých je dôležitá sila a rýchlosť.  Tento špeciálny uhľohydrátový matrix obsahujúci maltodextrín a 3 druhy škorbu vám poskytnú neustály prísun enegrie na dlhšie časové obdobie. A to je dôležité pre budovanie svalovej hmoty a tiež pre tých športovcov, ktorí potrebujú vysoký príjem energie.

Zväčšenie objemu svalovj hmoty: Superior Gainer je špeciálne navrhnutý pre ľudí alebo športovcov, ktorí sú neúspešní v naberaní telesnej hmotnosi a svalovej hmoty. Na rozdiel od ostatných takzvaných ,,gainers” , Superior Gainer neobsahuje žiadne lacné a jednoduché cukry ako dextróza alebo sacharóza. Tieto uhľohydráty, vo vysokej miere, uvoľnujú veľké množstvo inzulínu, v dôledku čoho budete priberať na váhe v tukovej vrstve. Navrhli sme štvorzložkovú uhľohydrátovú receptúru bez obsahu maltodextrínu, kukuričného, pšeničného a zemiakového škrobu. Takéto uhľohydráty majú odlišnú veľkosť molekúl, a preto spôsobujú stredný alebo dlhodobý prísun energie. Poskytujú to správne množstvo inzulínu, potrebného pre rast svalovej hmoty. Jednoduché cukry sú dôležité na rýchly prísun energie, napríklad pred alebo počas cvičenia. A čo viac, spojili sme túto jedinečnú uhľohydrátovú receptúru s našim štvorzložkovým proteínovým matrixom bez obsahu proteínového koncentrátu a izolátu, mliečneho a vajíčkového proteínu. Naša kombinácia má dve výhody: veľmi vyokú biologickú hodnotu a stály prísun aminokyselín do vášho tela, čo je dôležité pre budovanie pevnej a štíhlej konštrukcie tela.

Príchuť
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Zvoľte variant
€15,90
Kategória: Doplnky výživy

Dávkovanie:
Zmiešajte 1 dávku (75 g) v 500 ml nízkotučného mlieka alebo vody.
Superior Gainer užívajte po tréningu a v prípade potreby aj medzi jedlami. Odporúčaná denná dávka je 1 - 3 porcie.

Hmotnosť:
500 g

Zloženie:
maltodextrín ( 46,2 % ) , srvátkový proteínový koncentrát ( 27,2 % ) , kukuričný škrob ( 12,0 % ) , micelárny koncentrát mliečnej bielkoviny ( 3,0 % ) , pšeničný škrob ( 2,5 % ) , upravený zemiakový škrobu ( 2,5 % ) , zahusťovadlo ( guarová guma , xanthan ) , aróma , sliepka vajce proteínový prášok ( 1,5 % ) , srvátkový proteínový izolát ( 1,0 % ) , kuchynská soľ , emulgátor ( mono- a diglyceridy mastných kyselín , sójový lecitín ) , sladidlo ( sukralózy ) , pyridoxín hydrochlorid , tiamín mononitrát , riboflavín , farbivo ( beta karotén ) .

Informácie pre alergikov: Obsahuje sóju , laktózu , lepok a vaječnú bielkovinu.

Nutričné hodnoty:

Superior Gainer 100g % ODD* 75 g v 500 ml mlieka* % ODD*
Energia 1574 kJ
371 kcal
  2169 kJ
513 kcal
 
Tuk
z toho nasýtené mastné kyseliny
1,1 g
0,9 g
  8,8 g
5,2 g
 
Sacharidy
z toho cukry
69,0 g
11,4 g
  75,8 g
32,6 g
 
Bielkoviny 20,5g   32,3 g  
Soľ 0,6 g   1,1 g  
Vitamín B6
Vitamín B2
Vitamín B1
2,9 mg
2,9 mg
2,2 mg
207
207
200
2,4 mg
2,9 mg
1,8 mg
171
171
164
*ODD = % živín z odporúčanej dennej dávky